Týden vzdělávání dospělých – nabídka přednášek a tvůrčích dílen v Královéhradeckém kraji 4. – 8.11.2024

dovolte, abych vás pozvala na Týden vzdělávání dospělých v Královéhradeckém kraji, který se letos bude konat v týdnu od 4. – 8. 11. 2024. Letošní novinkou je velký přesun akcí z prezenčního prostředí do on-line prostředí, což vám umožní poslouchat témata, která vás zajímají, z pohodlí domova nebo z kanceláře. Některé akce budou i nahrávané, takže bude možné si je přehrát i zpětně. Některé akce ale vyžadují registraci, proto dlouho neotálejte a přihlaste se, neboť někde máme limit na maximální počet přihlášených.

Zde zasílám odkaz na nové webové stránky, kde jsou vyfiltrované on-line přednášky: https://www.tydenvzdelavanidospelychkhk.cz/vzdelavaci-akce?forma=online&mesto=All&kategorie=All&organizator=All&datum_od=&datum_do=&page=%2C0

Budu ráda za vaše zapojení i případné šíření dál mezi širokou veřejnost.

V případě dotazů jsem vám k dispozici.

Bc. Klára Stannerová

odbor regionálního rozvoje, grantů a dotací

Krajský úřad Královéhradeckého kraje

Pivovarské náměstí 1245│500 03│Hradec Králové

mobil: 722 954 667

e-mail: klstannerova@khk.cz

www.kralovehradeckykraj.euwww.kr-kralovehradecky.cz

Vstřícný, rychlý a profesionální úřad – spokojený občan.