Pro příznivce lyžování

Vážení příznivci lyžování a snowboardingu !

SKIKLUB Dobruška si Vás dovoluje oslovit a oznámit Vám, že stejně jako každý rok i letos pořádá tradiční Veřejnou lyžařskou školu pro děti, mládež i dospělé s výukou lyžování a snowboardingu. Přihlášky do nového, již 42.ročníku Veřejné lyžařské školy pořádané naším SKIKLUBem začneme přijímat již od 21.10.2012. Stejně jako v minulých letech se bude výcvik konat na naší sjezdovce pod Masarykovou chatou na Šerlichu. Cena za kurzovné zůstává stejná jako loni, 2300,-Kč. Pořádáme zpravidla 8-10 zájezdů (tj. 230,-Kč za zájezd ! ), které se konají každou sobotu (výjimečně i neděli podle sněhových podmínek) od prosince do konce února. V ceně kurzovného je obsažena doprava autobusy z Dobrušky až na sjezdovku a zpět, celý lyžařský výcvik v péči zkušených cvičitelů a instruktorů lyžování a snowboardingu s platnou kvalifikací a licencí, jízdné na vleku a občerstvení(čaj) ve vyhřáté chatě přímo na sjezdovce. V závěru výcviku pořádáme lyžařské závody s hodnotnými cenami a samozřejmě jako každý rok se poslední zájezd koná tradiční karneval. Přijímáme účastníky od 6-ti let pro výcvik lyžování, snowboardingu, pro pokročilejší lyžaře máme družstvo s výcvikem "freestylového" lyžování. Pro dospělé zájemce o lyžování máme rovněž připraveno samostatné družstvo. Podrobnější informace najdete najdete na našich webových stránkách www.skidobruska.cz  a na Facebooku.