Tříkrálová sbírka proběhne různými způsoby i on-line

Tříkrálová sbírka 2021 - V Pohoří jsou zapečetěné pokladničky na obecním úřadě a v kostele. Tam můžete přispět v hotovosti.

Tříkrálová sbírka je na Dobrušsku po dvacáté !!!

Letos nebude znít ulicemi jako obvykle, ale štěstí, zdraví, dlouhá léta, a především požehnání do roku 2021 chtějí koledníci přinést do vašich domovů i navzdory koronavirovým opatřením. Nemusíte se bát – zdraví Vás, jakožto našich příznivců,  i koledníků je pro Charitu na prvním místě. Kdo by se bál otevřít, může přispět i jiným způsobem.

Jsme připraveni koledovat s omezeným počtem skupinek podle aktuálně ochotných dobrovolníků, kteří se nám přihlásili. Koleda proběhne pouze v bezpečném odstupu a při dodržení pravidel.

Hlavní koledovací den bude v Dobrušce a všude, kde se koleduje v okolí sobota 9. ledna 2021. Letos poprvé ale neproběhne koleda pouze v jednom dni, on-line koledování bude trvat až do 24. ledna !

Č. účtu 66008822/0800  VS  77705024

Věřte, že jen velmi neradi bychom koledovali pouze virtuálně, protože osobní setkávání je jedním z nejdůležitějších momentů sbírky. Pokud to jen trochu půjde, budeme se snažit nepřipravit dárce o zážitek z koledy ani z požehnání, které koledníci do domů přinášejí.

Za celý charitní tým

Ing. Jana Poláčková, Farní charita Dobruška

Další podrobné informace včetně možnosti QR platby najdete na letáku v příloze