Změna autobusové zastávky-přesun od prodejny k MŠ

Vážení spoluobčané,

došlo ke změně zastávky autobusového spoje 660069/6 a také ke změnám v jízdním řádu.

Změna zastávky se týká spoje, který je využíván zejména dětmi k dopravě do základních a středních škol v Dobrušce.

Dříve autobus zastavoval v 7:09 hodin na zastávce před obecním úřadem označené v jízdním řádu jako "Pohoří, prodejna", kde však není zbudován přístřešek, což při nepříznivém počasí značně znepříjemňuje dobu čekání na autobus. Proto došlo ke změně zastávky tohoto spoje, který nyní zastavuje na autobusové zastávce "Pohoří, mateřská škola", kde je již dlouhodobě zbudován přístřešek.

Spoj z Dobrušky 660069/21 v 15:10 jedoucí přes Opočno nově jede klasickou trasou přes Pohoří, čili má zastávky Pohoří - Puličky, mateřská škola, kovárna a železniční zastávka. Pozor! Nezastavuje u hospody, jak bylo dříve zvykem. Další spoje si prostudujte v novém jízdním řádu.