Adventní benefiční koncert v Pohoří

Ve čtvrtek 13. prosince 2018 zazněl v podvečer Adventní benefiční koncert Zdeňka Svědíka a Gabriely Machové. Od půl šesté jsme se mohli zaposlouchat do krásných tónů a zpěvů a předvánočně se naladit na přicházející svátky. Jiří Mach prokládal písně čtenými příběhy. Vstupné bylo dobrovolné, vybrané finanční prostředky budou použity na opravu podlahy v našem kostele sv. Jana Křtitele v Pohoří, která je ve velmi špatném stavu. Na opravu podlahy jste ve vstupném darovali částku 7.420 Kč, za kterou Vám mnohokrát děkujeme! Peníze budou vloženy farním úřadem na účet pohořského kostela č. 1189518309/0800. Pokud byste chtěli přispět i Vy na opravu, můžete tak učinit i nadále bezhotovostním převodem libovolné částky na výše uvedené číslo účtu. Farní úřad Dobruška na vyžádání vystaví „potvrzení o daru“ za účelem snížení základu daně pro podání daňového přiznání, nezapomeňte tedy do textu příkazu k úhradě uvést kontakt na Vás! Za Vaše dary předem děkujeme!