Cestovatelská přednáška - Márovi opět v Pohoří

V sobotu 4.3. jsme opět mohli poznat další krásné kraje a zajímavá místa, která nám přiblížili pan Jiří Mára s manželkou ve svém poutavém vyprávění provázeném nádhernými fotografiemi. Tentokrát jsme se dozvěděli více o zajímavostech Španělska a Portugalska.

Přesto, že Jirka Mára mladší, tu mezi námi již není, vyprávění o cestě, kterou se svými rodiči a sestrou prožil, nebylo jen vzpomínkou na něho a nebylo vůbec smutné, spíš naopak.

Márovi se rozhodli cestovat dál a uskutečnit tak výpravy, které Jirka dopředu naplánoval. Pokračování v plnění jeho cílů jim pomáhá vyrovnat se se ztrátou a my se můžeme těšit, že nás za rok opět navštíví a zprostředkují nám své neobvyklé zážitky.

Pokud si chcete prohlédnout nabídku knih a filmů, případně zjistit možnost dalších besed v okolí, rozklikněte odkaz na webové stránky www.jirkamara.cz a vybírejte.