Pouť v Pohoří s kapelou Hradišťan & Jiří Pavlica

V neděli 26.6.2016 jsme se dobře pobavili na pohořské pouti a koncertě kapely Hradišťan & Jiří Pavlica.

Pan Jiří Pavlica zavzpomínal na Pohoří před 4 lety a pochválil změny k lepšímu, kterými naše obec prošla. Jednotlivé skladby uváděl někdy vážně, jindy vtipně. Písně braly za srdce a byly předneseny v nezapomenutelném profesionálním a přitom opravdovém, vřelém provedení s dokonalým nazvučením a člověk je nemohl jen tak obyčejně vyslechnout, ale prožít. Jednou jsme měli slzy v očích, pak jsme se zas od srdce zasmáli. Hradišťan přidal i skladbu vztahující se přímo k naší pouti, protože je o sv. Janu Křtiteli, kterému je zasvěcen náš kostelík.

Potleskem si publikum vynutilo přídavek a po přídavku vystoupil pan starosta s poděkováním kapele a přemluvil je k další písničce. Dvakrát prý nepřidávají nikde, ani v Japonsku po závěrečné skladbě už víc nehráli, ale pro Pohoří rádi ještě přidali.

Odcházeli jsme se zážitkem, na který budeme dlouho vzpomínat.

O Pohoří, pouti a koncertě vyšel článek na Novinkách.cz. Můžete si ho otevřít v přiloženém odkazu.