Úřední deska - informace pro občany

DEZINFEKCE - Anti-COVID

Dezinfekce Anti-COVID pro občany obce Pohoří

Obec Pohoří zajistila pro občany dezinfekci Anti-COVID. Dezinfekce má složení, které je předepsáno Ministerstvem zdravotnictví ČR a které odpovídá receptuře doporučované Světovou zdravotnickou organizací (WHO). Účinně hubí široké spektrum bakterií, plísní a virů, ale především aktuální koronavirus, který způsobuje nemoc COVID-19.

Dezinfekční přípravek je určen pro dezinfekci rukou. Je možné jej použít i na dezinfekci ploch.

Dezinfekce bude bezplatně distribuována občanům starším 70-ti let. S každou lahví obdrží občané informační leták s bezpečnostními informacemi a s informací o způsobu použití dezinfekce.

Dezinfekci Anti-COVID poskytne Obec Pohoří bezplatně i všem občanům, kteří o ni požádají, a to v množství 1 l na číslo popisné.

Informace o způsobu použití dezinfekce a bezpečnostní informace jsou umístěny na webových stránkách.

Helena Suchánková, starostka obce